Paparaci/ Bushati nuk duron, streçing sapo del nga Parlamenti

Editor
Read Time23Seconds

E enjtja e kaluar nuk pati një seancë të gjatë parlamentare, megjithatë duket se deputeti socialist Ervin Bushati është treguar i paduruar derisa ka mbaruar.

Ai është fotografuar nga paparazzi ynë, teksa bënte pak streçing për muskujt e krahëve, si një mënyrë për t’u relaksuar. Bushati njihet si një tip sportiv dhe me siguri ndihet më mirë në lëvizje se sa duke ndenjur me orë të tëra ulur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Bushati: Nuk ka zgjedhje në 30 qershor?! Basha po prezanton kandidatët…

E enjtja e kaluar nuk pati një seancë të gjatë parlamentare, megjithatë duket se deputeti socialist Ervin Bushati është treguar i paduruar derisa ka mbaruar. Ai është fotografuar nga paparazzi ynë, teksa bënte pak streçing për muskujt e krahëve, si një mënyrë për t’u relaksuar. Bushati njihet si një tip […]