Mos e humbisni/ Capital T, koncert në Tiranë

Editor
Read Time35Seconds

Këngëtari kosovar Capital T do të jetë i ftuar në një koncert të organizuar nga Bashkia Tiranë në datën 17 nëntor.

Koncerti do të zhvillohet tek sheshi “ Nënë Tereza” .

Lajmin për zhvillimin e koncertit e dha kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj përmes një video mesazhi të publikuar në rrjetet sociale.

Më poshtë mesazhi i Veliajt.

Shënoje në kalendar këtë datë dhe mos bëj plan tjetër! 🗓️Më 19 shtator, të gjithë te sheshi “Nënë Tereza” për të mos humbur atmosferën fantastike që do të dhurojë Capital T. 🎇 😍🕺💃#TimeCapsule #CapitalT

Publiée par Erion Veliaj sur Jeudi 12 septembre 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Të dhënat/ Sa vlejnë skuadrat e Kategorisë Superiore

Këngëtari kosovar Capital T do të jetë i ftuar në një koncert të organizuar nga Bashkia Tiranë në datën 17 nëntor. Koncerti do të zhvillohet tek sheshi “ Nënë Tereza” . Lajmin për zhvillimin e koncertit e dha kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj përmes një video mesazhi të publikuar […]