Mbyllet takimi Rama-Merkel/ Vjen mesazhi i parë

Editor
Read Time15Seconds

Është mbyllur para pak castesh takimi midis kryeministrit Edi Rama dhe kancelares Angela Merkel në kuadër të çeljes së negociatave me Shqipërinë.
Në përfundim të takimit, Edi Rama shkruan në rrjetet sociale:

” Shumë i inkurajuar nga vlerësimet dhe predispozita pozitive ndaj Shqipërisë e kancelares Merkel🇩🇪🇦🇱🇪🇺

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Takimi me Ramën/  Kancelarja Merkel jep detaje

Është mbyllur para pak castesh takimi midis kryeministrit Edi Rama dhe kancelares Angela Merkel në kuadër të çeljes së negociatave me Shqipërinë. Në përfundim të takimit, Edi Rama shkruan në rrjetet sociale: ” Shumë i inkurajuar nga vlerësimet dhe predispozita pozitive ndaj Shqipërisë e kancelares Merkel🇩🇪🇦🇱🇪🇺