Krishtlindje/Deputeti Bushati uron bashkë me familjen

Kledina Skëndo
Read Time35Seconds

 

“Krishtlindje të bardha në familjet tuaja nga Alfred, Matias, Tom, Jonita dhe Ervin Bushati”, ky ishte urimi që deputeti socialist dhe njëherazi edhe kreu i PS-së Tiranë, bëri për të gjithë besimtarët në këtë ditë Krishtlindjesh.

Të veshur të gjithë me të bardha dhe të kapur dorë për dore, deputeti Bushati bashkë me familjen, ndanë një foto nga vatra e ngrohtë familjare, duke përcjellë mesazhin e paqes, harmonisë, dashurisë dhe solidaritetit me njëri-tjetrin. Nëpërmjet asaj fotoje që përngjason me një kartolinë festash, unifikohen më së miri të gjithë ndjesitë që duhet të përçohen në këtë ditë.

Gëzuar Krishtlindjet!/Zemra e Tiranës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Mbledhja e Këshillit Bashkiak/ Veliaj: Në 2020 marrin udhë projekte të rëndësishme

  “Krishtlindje të bardha në familjet tuaja nga Alfred, Matias, Tom, Jonita dhe Ervin Bushati”, ky ishte urimi që deputeti socialist dhe njëherazi edhe kreu i PS-së Tiranë, bëri për të gjithë besimtarët në këtë ditë Krishtlindjesh. Të veshur të gjithë me të bardha dhe të kapur dorë për dore, […]