Goditet me thikë në Tiranë/ Kush është autori i dënuar më parë ?

Editor
Read Time35Seconds

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme  në rrugën “Myslym Keta” në Tiranë. Një 51-vjeçar është goditur me thikë teksa po kryente  punime në shtëpinë e agresorit.

Gazetarja e “Balkanweb”, Dorjana Bezat ka bërë të mundur identifikimin e të plagosurit dhe personit që e sulmoi atë.

 

Ajo thotë se i plagosuri është  shtetasi Dashamir Lecini, ndërsa autori që rezulton i dënuar më parë për vjedhje është identifikuar shtetasi, Stefan Agolli.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Traumës dhe po merr trajtim të specializuar, ndërsa agresori është vënë në pranga të policisë. Policia po punon për zbardhjen e plotë  të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

FOTO+VIDEO/ 21 vite nga dita kur PD sulmoi kryeministrinë dhe RTSH

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme  në rrugën “Myslym Keta” në Tiranë. Një 51-vjeçar është goditur me thikë teksa po kryente  punime në shtëpinë e agresorit. Gazetarja e “Balkanweb”, Dorjana Bezat ka bërë të mundur identifikimin e të plagosurit dhe personit që e sulmoi atë.   Ajo thotë se […]