FOTOT / Ja me kë e pa Veliaj ndeshjen Itali-Shqipëri

Editor
Read Time35Seconds

Nga ndeshja e djeshme mes Shqipërisë dhe Italisë, kreu i bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj ka zgjedhur të postojë disa foto të veçanta nga sheshi pranë Pazarit të ri, ku shumë qytetarët ishin ulur për të parë lojën live.

“Me ndeshjen nuk na eci, por të gjithë u kënaqem pa masë tek Pazari i Ri që po gjallërohet çdo mbrëmje me pafund aktivitete”, shkruan Veliaj në Facebook.

Në këto foto të postuara mëngjesin e sotëm, Veliaj ka zgjedhur një ku siç duket qartë dy deputetët e PS-së Pandeli Majko dhe Ervin Bushati janë nën praninë e këngëtarit dhe moderatorit të njohur Ardit Gjebrea.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Të përhumbur në botën magjike të librit

Nga ndeshja e djeshme mes Shqipërisë dhe Italisë, kreu i bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj ka zgjedhur të postojë disa foto të veçanta nga sheshi pranë Pazarit të ri, ku shumë qytetarët ishin ulur për të parë lojën live. “Me ndeshjen nuk na eci, por të gjithë u kënaqem pa […]