Foto Lajm/ Nokia prezanton modelin e ri 3310

administrator
Read Time39Seconds

Në eventin MWC 2017, Nokia prezanton modelin e ri 3310 me një pamje komplet të re. Kjo ikonë e telefonisë me sistem operativ S30 ka një bateri me jetëgjatësi në kohë bisede 22 orë dhe është e pajisur me lojën e famshme “Snake”. Këtë telefon me dy karta sim mund ta përdorësh edhe për të dëgjuar 51 orë kengë mp3.

Karakteristikat e Telefonit:

 • Kohë bisede 22 orë
 • 1 muaj kohë standby
 • Loja Snake
 • Ringtone Nokia
 • Shumë ngjyra
 • Kamer 2MP me flash LED
 • Pesha: 79.6 gr (Bashkë me baterine)
 • Ekran 2.4” QVGA (240*320)
 • Dual sim
 • LED Torchlight
 • Sistem Operativ Nokia Series 30+
 • MicroSD (deri në 32 GB)
 • MicroUSB, lidhje 3.5 mm, Blouetoth 3.0

Varianti origjinal i 3310 u prezantua në fillim të viteve 2000 dhe u shëndrua në telefonin më të suksesshëm të kompanisë.

Fotot

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

“Tenda e Parukerisë”/ nga Redi Koçiu

Në eventin MWC 2017, Nokia prezanton modelin e ri 3310 me një pamje komplet të re. Kjo ikonë e telefonisë me sistem operativ S30 ka një bateri me jetëgjatësi në kohë bisede 22 orë dhe është e pajisur me lojën e famshme “Snake”. Këtë telefon me dy karta sim mund […]