Ervin Bushati: I nderuar që do drejtoj familjen e madhe socialiste të Tiranës

Editor
Read Time44Seconds

Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati, pasi është zgjedhur kryetar i kësaj force politike në Tiranë, së bashku me Elisa Spiropalin, shkruan se ndihet i nderuar në këtë post.

Ai shprehet se bashkë me kolegen Spiropali do të bëjë më të mirën për familjen e madhe socialiste dhe rrugëtimin e pandalshëm drejt fitores edhe në zgjedhjet e përgjithshme të vitit 2021.

Postimi i Ervin Bushatit:

FALENDERIME!

Thellësisht i Nderuar të drejtoj bashkë me kolegen Elisa Spiropali familjen e madhe Socialiste të Tiranës: falë Besimit të Kryetarit të PS, KM Edi RAMA, të kolegëve & të gjithë Socialistëve kudo në Shqipëri🇦🇱

#PS2021 Hapim Zemrat për JU ❤

Tashmë kam detyrimin që të punoj me + përkushtim dhe me gjithë Zemër për Shqipërinë që Duam.

Kur jemi #BASHKË sfidat janë më të kapërcyeshme!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Sa e vështirë është të jesh ndryshë në Tiranë ?

Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati, pasi është zgjedhur kryetar i kësaj force politike në Tiranë, së bashku me Elisa Spiropalin, shkruan se ndihet i nderuar në këtë post. Ai shprehet se bashkë me kolegen Spiropali do të bëjë më të mirën për familjen e madhe socialiste dhe rrugëtimin e […]