Bashkia që duam/ Fëmijët e “Shalom Center” në repartin e Zjarrfikësve të Tiranës

Editor
Read Time41Seconds

Çdo femije ne ditet tona ka heroin e tij te animuar. Sot femijet Shalom preken, pane , takuan heronjte e gjalle te kohes tone: ZJARFIKSAT , apo siç i quajten ata, Superheronjte e Zjarrit.

Nje bisede e thjeshte me teme te ndalojme apo te parandalojme filloi kete dite te veçante, plot me emocione , qe i la te vegjelit pa fjale.

Ishte e mrekullushme te shikoje çamarroket aq te levizshem dhe te paperqendruar zakonisht, te mahnitur nga makinat, pajisjet, te rejat qe mesuan e provuan gjate paradites ne Repartin e mbrojtjes nga zjarri nr 1 ne Tirane!

 Nje falenderim i madh, ne emer te gjithe prinderve per mikpritjen dhe fisnikerine e gjithe ekipit nen kujdesin e komandant Ilirit!

Falemnderit nga zemra! Qe sot e tutje ju u bete me miq te vegjel per te cilet do mbeteni gjate ne kujtese!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Paparaci/ Bushati nuk duron, streçing sapo del nga Parlamenti

Çdo femije ne ditet tona ka heroin e tij te animuar. Sot femijet Shalom preken, pane , takuan heronjte e gjalle te kohes tone: ZJARFIKSAT , apo siç i quajten ata, Superheronjte e Zjarrit. Nje bisede e thjeshte me teme te ndalojme apo te parandalojme filloi kete dite te veçante, […]