Loading...

Sport

Veliaj: Së shpejti do të krijojmë Agjencinë e Sportit

Pas shtimit të terreneve sportive, organizimit me sukses të Maratonës së Tiranës dhe Triathlonës, Bashkia e Tiranës do të krijojë së shpejti Agjencinë e Sportit, e cila do të jetë e dedikuar për zhvillimin në mënyrë të vazhdueshme të aktiviteteve sportive. Nga mjediset sportive të shkollës “Dora D’Istria”, ku u […]

Parashikimi i motit

Tirana
23°
few clouds
humidity: 60%
wind: 4m/s SSE
H 25 • L 25
26°
Fri
19°
Sat
21°
Sun
19°
Mon
Weather from OpenWeatherMap

Na ndiqni ne Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar
Zemra e Tiranës Të gjitha të drejtat të rezervuara